PROJELER
Adapazarı Belediyesi Mobil Uygulama Projesi
Orjinal Resim
Proje Durumu : TAMAMLANAN

Adapazarı Belediyesi günümüz iletişim teknolojisinin en önemli yeniliklerinden biri olan mobil uygulamalar dönemini başlattı. Uzun zamandır üzerinde çalışılan sistem ile IOS ve Android işletim sistemlerine sahip tablet bilgisayar ve cep telefonları ile 7/24 dünyanın her tarafından belediye hizmetlerine kolay erişim sağlanmış olacak.


Mobil uygulama özellikle 3G altyapısının gelişmesi ile mobil iletişim imkanlarının hızla artması gerek kurumsal hizmetlerin kesintisiz sunulması gerekse vatandaşların hareket halindeyken bile sunulan hizmetlerden faydalanmasına büyük katkı sağlıyor. Adapazarı Belediyesi'nin faaliyete geçirdiği bu uygulama ile artık IOS veya Android işletim sistemli cep telefonları kullanılarak zaman ve mekan bağımlılığı olmadan dünyanın her yerinden belediye hizmetlerine ulaşılacak.

Belediyenin yapılan çalışmalarla ilgili haberler, duyurular, iletişim bilgileri, borç sorgulama, ödeme, şikayet-öneri sistemi, etkinlik takvimi ve kültür haberleri, Adapazarı hakkında ayrıntılar gibi daha bir çok başlığın yer aldığı uygulama ile vatandaşlar her an her yerde belediye ile ilgili hizmet alabilecek. Belediyenin hizmetinden yararlanmak isteyenler uygulamayı IOS yazılım yüklü mobil cihazlar için Apple Store, Android yüklü cihazlar için 
Google Play'dan indirebilecekler.

Apple Store

 https://itunes.apple.com/tr/app/adapazar-belediyesi/id668042626?l=tr&mt=8

Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spexco.flexcoder.adapazari.activities


 |  Paylaş  | 
Yazdır  l