HABERLER
Beraberliğimiz Daha Da Güçlensin
Orjinal Resim

Sırbistan Boşnak Milli Konseyi Başkanı Dr. Jasmina Curic, Başkan Yardımcısı Fuad Bacicanin ile Patronlar Platformu Başkanı Özkan Pınar ve heyetini misafir eden Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı, bereket, kardeşlik ve dayanışmanın şehridir. Beraberliğimiz daha da güçlensin istiyor ve Boşnak kardeşlerimize selam ve sevgilerimizi sunuyoruz.” dedi.

Boşnak Milli Konseyi’nden Işıksu’ya Ziyaret
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Patronlar Platformu Başkanı Özkan Pınar ve platformun yeni sezon açılışı özel konukları Sırbistan Boşnak Milli Konseyi Başkanı Dr. Jasmina Curic, Başkan Yardımcısı Fuad Bacicanin ve beraberindeki heyeti misafir etti. Gerçekleştirilen ziyarette, kültür iş birliği ayrıntıları ile değerlendirilirken Başkan Işıksu, misafirlerin Adapazarı’na olan ilgisinden memnuniyet duyduğunu belirtti.

Bereket, Kardeşlik ve Dayanışma
Adapazarı’nın her alanda bambaşka tecrübelere sahip bir şehir olduğunu, kültür ve bereket diyarı olarak nitelendirildiğini aktaran Başkan Işıksu, “Adapazarı, Balkanlardan, Kafkaslardan gelen kardeşlerimizin yurt edindiği, birlikte huzur içinde yaşadığı, bereket, kardeşlik ve dayanışmanın şehridir. Şehir merkezinde her bir sokakta gezerken o ruhu hissediyorsunuz. Boşnak kardeşlerimizle her zaman iyiyi, doğruyu ve güzeli tercih ettik. Beraberliğimiz daha da güçlensin istiyor ve Boşnak kardeşlerimize selam ve sevgilerimizi sunuyoruz. Merhametin adı, dostluğun anlamına her zaman vesile olmuş Boşnak kardeşlerimizle birlikte olmaktan memnuniyet duyarız.” ifadelerini kullandı.  

Güzel Fırsatlar
Başkan Işıksu’nun ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getiren Platform Başkanı Özkan Pınar, “Mutlu Başkanımıza Boşnak misafirlerimize yönelik güzel düşünceleri için teşekkür ediyoruz. İş birliği ortamının daha da iyi olması ve Boşnak kardeşlerimiz için Adapazarı’nda hazırladığımız projelerimizi paylaştık. İnşallah daha güzel fırsatlarda beraber olacağız.” şeklinde konuştu. Sırbistan Boşnak Milli Konseyi Başkanı Dr. Jasmina Curic ise Başkan Işıksu’ya misafirperverliği için teşekkür ederek, kendilerini ülkelerine davet etti. 
 

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar