HABERLER
Hizmetlerimiz Artarak Sürecek
Orjinal Resim

Vatandaşların talep ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerin hızlandırılması talimatını veren Başkan Işıksu, “Sadece Adapazarı’mızın merkezinde değil, köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerimizde de çalışma başlattık. Kayrancık, İlyaslar ve Karadere mahallelerimizde ekiplerimiz çalışıyor. Hizmetlerimiz artarak sürecek.” dedi.

İhtiyaçlar Tespit Ediliyor

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ekipleri çalışma temposunu artırdı. Seçim öncesinde 84 mahallede vatandaşlarla buluştuklarını ve ihtiyaçları yerinde tespit ettiklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Seçim öncesi her mahallede muhtarlarımızla, hemşehrilerimizle buluştuk, istişare ettik, sokak sokak şehrimizi konuştuk ve ihtiyaçları yerinde tespit ettik. Şimdi en güzel şekilde, büyük bir gayretle çalışma zamanı.” diye konuştu.

Kayrancık, Karadere ve İlyaslar

Devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Işıksu, “Her zaman ifade ettiğim gibi etkin ve eşit hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerin hızlandırılması talimatını verdim. Sadece merkez mahallelerimizde değil, köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerimizde de çalışma başlattık. Kayrancık, İlyaslar ve Karadere mahallelerimizde ekiplerimiz çalışıyor. İmkânlarımızın el verdiği ölçüde hemşehrilerimizin yaşamına değer katan, kolaylaştıran faaliyetlerde bulunmak istiyoruz. Tarla yollarında tesviye çalışmalarımız, yeni yollar açma ve mevcut yolları düzenleme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Hemşehrilerimizle istişarelerimiz devam edecek, hizmetlerimiz artarak sürecek.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz  l 
İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar