DUYURU
7. Geleneksel Ödüllü Fotoğraf Yarışması Sonuçları

“Dört Mevsim Yaşayan Şehir”

 7. GELENEKSEL ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI

 

Yarışmamıza bu yıl 107 Yarışmacı toplamda 904 eserle katılmış olup, 22.12.2016 Perşembe günü saat:14.00’da Jüri toplantısı gerçekleştirilmiş ve sonuçlar aşağıda belirtilmiştir.

 

KIŞ KATEGORİSİ

Kış kategorisinde 227 adet eser yarışmaya katılmıştır. 1. Turda 26 adet eser bir sonraki tura geçmiştir. 2. Turda 13 adet eser 3. Tura geçmiştir. 3 turda yapılan değerlendirme sonucunda;

 

Adı Soyadı

Derecesi

Rumuzu

1

İsa CIDA

Kategori Birincisi

1274 – 1

2

Alaattin ŞENOL

Kategori İkincisi

2310 – 2

3

Sertaç SEREZ

Kategori Üçüncüsü

2710-1

SERGİLEMEYE LAYIK GÖRÜLEN ESERLER

 

Adı Soyadı

Eser Sayısı

1

Alaattin Şenol

1 Eser

2

Ersin BERK

1 Eser

3

İsa CIDA

1 Eser

4

Malik COŞKUN

2 Eser

5

Mehmetcan Düzgün

1 Eser

6

Mustafa YİĞİT

1 Eser

7

Serkan ÖZKAN

1 Eser

8

Sertaç SEREZ

1 Eser

9

TekiN ÖZCAN

1 Eser

 

SONBAHAR KATEGORİSİ

 Sonbahar kategorisinde 279 adet eser yarışmaya katılmış, 17 adet eser 2. Tura geçmiştir. 2. Turda yapılan değerlendirme sonucunda;

 

Adı Soyadı

Derecesi

Rumuzu

1

Selçuk GÜLEN

Kategori Birincisi

129454-1

2

Hüsamettin ÖZDEN

Kategori İkincisi

2064-2

3

İhsan KORKUT

Kategori Üçüncüsü

001965-4

SERGİLEMEYE LAYIK GÖRÜLEN ESERLER

 

Adı Soyadı

Eser Sayısı

1

Fatma Tuba DÖNMEZ

1 Eser

2

Güzide IŞIKLI

1 Eser

3

Halil İbrahim KAHYA

1 Eser

4

İhsan KORKUT

1 Eser

5

Nihat KOLUNSAĞ

1 Eser

6

Selçuk GÜLEN

1 Eser

7

Serkan ÖZKAN

1 Eser

8

Sertaç SEREZ

2 Eser

 

YAZ KATEGORİSİ

Yaz kategorisinde 193 adet eser yarışmaya katılmış, 13 adet eser 2. Tura geçmiştir. 2. Turda yapılan değerlendirme sonucunda;

 

Adı Soyadı

Derecesi

Rumuzu

1

Faruk TURNA

Kategori Birincisi

5453 – 1

2

Serkan ÖZKAN

Kategori İkincisi

0202-3

3

Seyhan GÜRLER

Kategori Üçüncüsü

0654-1

SERGİLEMEYE LAYIK GÖRÜLEN ESERLER

 

Adı Soyadı

Eser Sayısı

1

Alaattin ŞENOL

1 Eser

2

Emre OĞUZ

1 Eser

3

ErsiN BERK

1 Eser

4

İhsan KORKUT

1 Eser

5

İsa CIDA

1 Eser

6

İsmail OKUR

2 Eser

7

Muhammed Emin BERK

1 Eser

8

Murat GÖK

1 Eser

9

Selçuk GÜLEN

2 Eser

 

İLKBAHAR KATEGORİSİ

İlkbahar kategorisinde 202 adet eser yarışmaya katılmış, 13 adet eser 2. Tura geçmiştir. 2. Turda yapılan değerlendirme sonucunda;

 

Adı Soyadı

Derecesi

Rumuzu

1

Cengizhan TÜRKOĞLU

Kategori Birincisi

2983 – 1

2

Sefa Batuhan KARATAŞ

Kategori İkincisi

5701 – 4

3

Abdurrahman ÇETİN

Kategori Üçüncüsü

4278 – 3

SERGİLEMEYE LAYIK GÖRÜLEN ESERLER

 

Adı Soyadı

Eser Sayısı

1

Abdurrahman ÇETİN

1 Eser

2

Alaattin ŞENOL

1 Eser

3

Burak ORTA

1 Eser

4

Devrim Özgür ÜNLÜ

1 Eser

5

Hilal GÜMÜŞKAZMA

1 Eser

6

İbrahim ÖNER

1 Eser

7

İsmail OKUR

1 Eser

8

Malik COŞKUN

1 Eser

9

Meltem BOHÇACI

1 Eser

10

Nihat KOLUNSAĞ

1 Eser